.

.

LELE ЖИВОТ 1000pcs 16 Дизајни Големи Ви Благодариме Налепници, 2 Ролни Флорални Ви Благодариме Етикети, Ви Благодариме Налепници Ролни за Пакет, Торба, Плик, Кутија, Карти,

LELE ЖИВОТ 1000pcs 16 Дизајни Големи Ви Благодариме Налепници, 2 Ролни Флорални Ви Благодариме Етикети, Ви

DEN 287.76
Износ

【16 МОДЕЛИ, 1.5 ВО/3.8 CM ДИЈАМЕТАР】Еден сет има 2 ролни од различни цветни ви благодариме налепници, секој се тркалаат има 8 различни модели со свои карактеристики, постојат 16 модели вкупно.Секој налепница е 1.5 во (3.8 cm), постојат 500 налепници во ролна, вкупно 1000 налепници. 【СИЛНА ВИСКОЗНОСТ】Секој налепница е мека на допир и може да биде лесно да се отстрани од ролна.На задната страна на секоја налепница е направен од силна само-лепило, силна лепливоста, не е лесно да се падне, што го прави поефикасно и изразување благодарност. 【ЖИВОПИСНИ ДИЗАЈН】цвет ви благодариме на етикети се направени од високо-квалитет на хартија, не е кревка, и потрајни.Површината на налепница има разумна изгледот на цвеќиња, бојата е пристоен и дарежлив, и зборовите изразување искреност се напишани за тоа, кои можат подобро да ги импресионира на другата страна. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】симпатична и уникатни ви благодариме налепници се многу погодни за поздрав картички, покани, коверти, украси за пакување, букети, запечатени ќеси, итн.Тоа исто така може да се користи за леб, продавници, цвет продавници, подарок продавници, итн., за да се остави добар впечаток на вашите клиенти. 【ВОНРЕДНИ ЗНАЧЕЊЕ】Кога им се заблагодари на лице добива овие писма со благодариме налепници, кога клиентите се погледне на производи со благодариме налепници, тие се толку среќни, вашето пријателство е sublimated, и на клиентите односи се подобрени.Користете едноставна цвет ви благодариме налепница за искористување искрено пријателство; користете едноставна цвет ви благодариме налепница за подобрување на добар клиент односи!Нашите заблагодарам на вашиот налепница може да ви помогне.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ ◆МНОГУ СТИЛОВИ : Еден сет содржи 2 ролни различни цветни ви благодариме налепници со свој стил, и секој се тркалаат содржи 8 различни уникатен налепници, постојат 16 различни налепници. 500pcs во една ролна.и 1000 налепници вкупно.Можете да ги користите за долго време.Постојат доволно видови и број на налепници за да ги задоволат вашите потреби за различни прилики. ◆РАЗУМЕН ДИЗАЈН : едноставен и концизен дизајн не губи елеганција на сите.Умен комбинација на цвеќиња и букви покажува една поинаква убавина.Вистинската комбинација на бои ќе ви помогнат подобро да се изразат својата благодарност. ◆ШИРОК СПЕКТАР : Флорални ви благодариме налепници се многу погодни за додавање честитки, покани, коверти, подарок кутии, украси за пакување, букети, готова брза запечатени ќеси, празник украси, сувенири, итн.Тоа исто така може да се користи во мали бизниси, пекари, цвет продавници, ракотворби, работилници, накит продавници, подарок продавници, итн., онолку колку што ќе сакаат да ја изразат благодарност, или каде сакате да се изрази пријателство, тоа може да се појави. ◆ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : да се Најде она што сте заинтересирани, можете лесно да ги симнат, лесно да се солза и лесно да се залепи, високо-квалитетни лепак, така што тоа ќе не има остатоци.На површината се носат-отпорни, не е лесно да се валкани, и издржливи.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТАР ●Количина : 1000pcs.

R

Им се допаѓа и на купувачите