.

.

Персоналните Име Пелена Торба Ранец Мама Нега Бебе Кеси Nappy Торба Патување Daypack за Мајка Девојка

Персоналните Име Пелена Торба Ранец Мама Нега Бебе Кеси Nappy Торба Патување Daypack за Мајка Девојка

DEN 935.76
Износ

Водоотпорен Најлон.Патент затворање.Високо-квалитетни Материјали : Нашата пелена торба ранец се направени од високо-квалитет најлон материјал и има подобрена засилен патент.На отклонување на рамо ремени и рачки се потврдени така што тие не ќе биде лесно да се раскинат.Соодветна Големина : 10.83 x 6.69 x15 инч.Доволно простор и совршена големина за различни намени.Производ Функција : Нашата пелена торба е мултифункционален ранец со голем капацитет и повеќе џебови кои обезбедуваат независни простор да ги чувате вашите предмети од cluttering нагоре.Екстра широк отвор ви помогне да најдете на вашите потреби повеќе лесно во краен случај.Мулти-Функција : ранец може да се користи како пелена торба,пелена tote торба,го ранец,пелена торба,детската торба,шопинг торба и туристички ранец,погодна за речиси сите активности на отворено,без разлика дали тоа е секојдневно патување или патување.Совршен Подарок : прилагодено подарок покажува колку ти е гајле и колку време и напор се стави во правење нешто уникатно за тоа посебно некој.На пелена торба ранец се направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Секој со бебе,Роденден,Денот на Мајката,Божиќ или било какви посебни денови.

R

Им се допаѓа и на купувачите