.

.

Лента Логика Двојно Пена Еднострано Лента, во 1/8, 3/4 x 36 yds, Бела, 2/Случај со Попуст Превозот САД

Лента Логика Двојно Пена Еднострано Лента, во 1/8, 3/4 x 36 yds, Бела, 2/Случај со Попуст Превозот САД

DEN 1430.40
Износ

Специјално формулиран за повеќето внатрешна монтажа и приклучување апликации.Екстремно флексибилен полиетилен пена карактеристики гума лепило.Согласност за скоро било која површина.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F. 3/4" x 36 yds. (1/8" Бела) (2 Парчиња) Лента Логика® Двојно Пена Еднострано Лента.Специјално формулиран за повеќето внатрешна монтажа и приклучување апликации.Екстремно флексибилен полиетилен пена карактеристики гума лепило.Согласност за скоро било која површина.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F.

R

Им се допаѓа и на купувачите