.

.

TTBDDDYH Нордиските Стил Pendant Светлина Тела Macaron Pendant Светлина Модерна Метал Виси Светлина Едноставна Железо Уметност Лустерот Прилагодливи Децата Соба Осветлување за

TTBDDDYH Нордиските Стил Pendant Светлина Тела Macaron Pendant Светлина Модерна Метал Виси Светлина Едноставна

DEN 590.40
Износ

【Железо светилка тело】Тоа е направен од високо-квалитет на железо уметнички+челичното јаже, рафинирани низ повеќе процеси, и постојано полиран, со мазен изглед, мазни линии, и издржливост. 【Диск материјал】Силна носивоста, силна затегнувачка цврстина, висока температура отпор, анти-кршење, прилагодлива висина, издржливи. 【E27 светилка носителот】Користи стандарден E27 цевка светлина извор завртка порта, висока температура отпор, висока сигурност и издржливост.Тоа може да биде инсталиран со LED светилки, заштеда на енергија светилки, и блескаво светилки. 【Широк спектар на апликации】Погодна за спалната соба headboard, стан, дневна соба, скалите, балкон, студија, канцеларија, барови, студија, продавници за кафе, ресторан, хотел, продавница, кафе, итн.Може да ви обезбеди со убава и удобна атмосфера. 【Лесно да се инсталира & Прилагодлива Висина】Само неколку чекори за да ја завршите инсталацијата, можете лесно може да завршите инсталацијата себе.Со 200cm/78.8 во прилагодливи мозок, можете слободно да ја определите должината според вашите потреби.

R

Им се допаѓа и на купувачите