.

.

YAZAHOH Модерна Ратан Кошница Таванот Pendant Светлина Рака-Плетени Личност Ратан Светилка Држачи Бамбус Тела Природни Едноставна Рака Weaved Pendant Светлина за Ноќни Кујнски

YAZAHOH Модерна Ратан Кошница Таванот Pendant Светлина Рака-Плетени Личност Ратан Светилка Држачи Бамбус Тела

DEN 5159.76
Износ

√Креативни и едноставен дизајн : оптимизиран бамбус и ратан материјали, рачно изработени, елегантна и шик дизајн, едноставни и стилски, свежи и убави, благородна и елегантен бамбус со природна боја. √Високо-квалитетни материјали : производот се користи природни материјали, по повтори полирање, бојата е униформа, природни и свежи.Долг животен век, прекрасен изглед, висока температура отпор, сигурност и издржливост. √Лесно да се инсталира : E27 интерфејс, меѓународниот стандард E27 интерфејс, лесно да се замени со светилка сопственикот, побрзо и подобро да се работи.Сијалица видови ги вклучуваат : LED/блескаво светилки/заштеда на енергија светилки, итн. (не вклучувајќи светилки), напон : 110 V~240 V. √Применливи места : Бамбус лустери обезбеди пријатна атмосфера за декорација прилики како што се кујни, спални соби, ресторани, кафулиња, барови, клубови, хотели, ресторани, кафулиња, и изложбените салони. √Висок квалитет по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем, ние ќе ви одговори што во времето и да ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа.Оваа продавница е производител на високо квалитетни, станбени и комерцијални осветлување тела.Употреба : затворен осветлување, коридор pendants Material : бамбус и ратан + hardware Craft : чиста рака weaving Color : природни colorsize : 32cm/12.6 во дијаметар, 40cm/15.7 во height Voltage : 110 V~240 VPower набавка : 40 W (максимум)Број на извори на светло : 1 Basic познавање на светилки : E27 Bulb тип : LED / CFL / блескаво светилка (сијаличката не се вклучени)дадената област : 5-10 плоштадот meterspacking list1 свеќа носителот + accessories Remark : 1. Пред целосно монтажа на крушка, ве молиме не се поврзете на сијалицата и снабдување со моќност на сијалицата.2. Кога отворањето на пакетот, ве молиме да се биде внимателен да не се повлече жици, поради жици грешки.3 ве Молиме да го користите во сува околина.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе се реши проблемот веднаш.

R

Им се допаѓа и на купувачите