.

.

PurHyac 71in Интерактивни Мачка Пердув Играчки, Само-Возбуден Виси на Вратата Стигнале Мачка Играчка Јаже Глувчето, Смешни Мачка Надразнување Играчки за Мачки, кои се Ко

PurHyac 71in Интерактивни Мачка Пердув Играчки, Само-Возбуден Виси на Вратата Стигнале Мачка Играчка Јаже Глувчето,

DEN 2090.40
Износ

ПРИЛАГОДЛИВИ ТОКА : Прилагоди јаже должина преку прилагодување тока, да мачка удобно игра.Тоа, исто така, ќе им овозможи на вашата мачка да ги изгубите вишокот на масти и одржување на здраво тело.ГЛУВЧЕТО ОБЛИК : Кога јажето глувчето занишан,како глувчето во бегство,тоа може да се привлечат мачки' внимание.ТРИАГОЛНИК КУКА : јажето глувчето играчка може да се закачи на вратата зрак, рамка на врата, врата се справи со седиште.Може да се места како што се столици, кафези, итн.Нека вашите раце одат и да ги игнорираат, само да се види вашата мачка игра тивко.ИНТЕРАКТИВНА МАЧКА ИГРАЧКИ ЗА ВНАТРЕШНА : Виси мачка и глушец играчка е интересна и атрактивна.Тоа задржува вашата мачка ангажирани за само забава, што не е поврзана со вас.вие само треба да се откажам играчка некаде во собата да ги споделите со мачките имаат забава.ЕЛАСТИЧНА ЈАЖЕ ДИЗАЈН : Целосна должина околу 180 cm/71 инчен еластична големи овозможува мала играчка на дното замав.СПЕЦИФИКАЦИИ : Име : Pur Hyac виси врата тип црна мачка глувчето Спецификација : должина од околу 1.8 m/71 инчен Материјал : кадифен, пластика, метал Тежина : околу. 28 G е Применливо : мачка употреба Пакување : OPP кеси ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : виси врата тип црна мачка глувчето*1.

R

Им се допаѓа и на купувачите