.

.

Мачка Пердув Играчки, 3 ЕЕЗ Виножито Мачка Стапче Играчка со Tassel Jingle Bell Мачка Закачка Интерактивни Мачка Играчки за Маче Мачки

Мачка Пердув Играчки, 3 ЕЕЗ Виножито Мачка Стапче Играчка со Tassel Jingle Bell Мачка Закачка Интерактивни

DEN 2011.20
Износ

????Уникатен Дизајн - Овие мачка пердув играчки се дизајнирани со долга акрилик стапче род исполнет со кристално rhinestones.Со ѕвоното на стапче traser, на ѕвоно звук ќе го привлече вниманието на домашни миленици, мачиња омилени. ????Смешни Интерактивни Мачка Играчки - Користејќи ја оваа мачка стапче играчка ќе ја зајакне врската меѓу мачките и вас.Како пердуви мавтајќи како пеперутки, нашата мачка играчки стимулира вашата мачка ловечки инстинкти, го брка игра ќе се направи мачките толку среќни и возбудени, вози вашите мачки fliping, скокање, осцилирачки, прават многу вежбање додека играте, тие ќе бидат луди смешно да се игра оваа играчка, одличен начин да се задржи вашата мачка се вклопуваат и среќен!. ????Идеален Подарок за Мачки - Ако сакате да се подготви омилен подарок за вашите скапоцени меки пријатели, нашите виножито мачка закачка ќе биде добар избор.Оваа мачка стапче е забавно, отпорни, долготрајни и помага да се задржи мачки среќни и здрави. ????Safe Квалитетни Материјали - Овие мачка стапче играчки со безбедно бои, мачка - пријателски, природни пердуви инспирира мачка дивост. ????По Service Guarantee - Ако имате било какви проблеми со нашите производи, ве молиме e-mail на нас директно, ние ќе се реши за што побрзо.Користење на MAIYU мачка играчки ќе ја зајакне врската меѓу мачките и вас.Нашата мачка играчки стимулира вашата мачка ловечки инстинкти, го брка игра ќе се направи мачките толку среќни и возбудени, вози вашите мачки fliping, скокање, осцилирачки, прават многу вежбање додека играте, MAIYU мачка играчки, забава, отпорни, долготрајни и помага да се задржи мачки среќни и здрави.

R

Им се допаѓа и на купувачите