.

.

Floralby Мачка Интерактивна Играчки Мачка Закачка Играчка со 2 Замена Бел Пердув парична Казна Изработка Стигнале

Floralby Мачка Интерактивна Играчки Мачка Закачка Играчка со 2 Замена Бел Пердув парична Казна Изработка Стигнале

DEN 189.84
Износ

Оваа мачка играчка се карактеризира со растеглив дизајн и високата жилавост, што му овозможува тоа да се направи ќе се користат во склопот и не е лесно да се скрши.Заради 1.8 m екстра долг род дизајн, оваа мачка играчка може да ви овозможи да седнам да си игра со вашата мачка пријатели.Направени од високо-квалитет влакна материјал, тоа е лесен и трајни производи за употреба.Должината на производот е 180cm.Тоа е погоден за мачиња и мачки од сите големини, тоа е совршен интерактивни играчка за добро време со вашата мачка.Спецификации : Оваа мачка играчка може да ви овозможи да седнам да си игра со вашата мачка пријатели на сметка на својата 1.8 m екстра долг род дизајн.Заради 1.8 m екстра долг род дизајн, оваа мачка играчка може да ви овозможи да седнам да си игра со вашата мачка пријатели.1.8 m екстра долг род дизајн овозможува оваа мачка играчка за да ви овозможи да седнам да си игра со вашата мачка пријатели.Карактеристики : Оваа мачка играчка се карактеризира со растеглив дизајн и високата жилавост, што му овозможува тоа да се направи ќе се користат во склопот и не е лесно да се скрши.Тоа е мачка играчка која се карактеризира со растеглив дизајн и високата жилавост, што му овозможува тоа да се направи ќе се користат во склопот и не е лесно да се скрши.Тоа е погоден за мачиња и мачки од сите големини, тоа е совршен интерактивни играчка компатибилен со добро време со вашата мачка.180cm/70.87" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Стапче Играчка 2 x Пердув Замена.

R

Им се допаѓа и на купувачите