.

.

Floralby Милениче Закачка Играчка Смешно Мачка Играчка Милениче Пердув Играчка Ослободат Досада Вежба Играчка

Floralby Милениче Закачка Играчка Смешно Мачка Играчка Милениче Пердув Играчка Ослободат Досада Вежба Играчка

DEN 67.92
Износ

Тоа е лесно да се привлечат на мачката внимание, ќе ви донесе и вашата мачка повеќе забава и интеракција, како и зајакнување на врската помеѓу едни на други, бидејќи миленичиња се држиме играчка вклучува цртан филм форма, шарени пердув и кадифен stitched круг дното.Не само што може да мачка играчка им помогне на мачка да се вежба, да се консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, играат улога во ублажувањето на стресот и досадата.Направени од високо-квалитет пердув памук и полиестер материјал, мачка играчка е мека на допир и безбедно да домашно милениче здравје.Должината на играчка е околу 4.5 цм, а висината е околу 17cm.Погоден за мачка, и совршена нова година на подарок или роденденски подарок за вашите домашни миленици.Спецификации : Она што го мачка играчки може да ви понуди е дека тоа не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост, нека мачка ужива среќни.Нашата мачка играчки се најдобар избор, компатибилни со мачки "роденден на подароци, кои не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост.Мачка играчка да им помогне на мачка да се вежба, да се консумираат дел од нивната физичка сила, не само што може да игра улога во декомпресија и досадата, но, исто така, им помогне да го одржувате добро тело форма.Карактеристики : Што миленичиња се држиме играчка може да ви понуди е дека тоа може да привлече мачка внимание лесно, и ќе ви донесе и вашата мачка повеќе забава и интеракција, како и зајакнување на врската помеѓу едни со други, поради тоа што има вклучува цртан филм стаорец форма, шарени пердув и кадифен stitched круг дното.Нашите миленичиња се држиме играчка вклучува цртан филм стаорец форма, шарени пердув и кадифен stitched круг дното, лесно е да се привлечат на мачката внимание, ќе ви донесе и вашата мачка повеќе забава и интеракција, како и зајакнување на врската помеѓу едни со други.компатибилен со мачка, и совршена Нова Година на подарок или роденденски подарок за вашите домашни миленици.4.5 cm x 17cm/1.77" x 6.69" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Играчка.

R

Им се допаѓа и на купувачите