.

.

Floralby Маче Играчки Риболов Прачка Мачка Закачка Пердув Играчки Се Ослободат Досада Нула-

Floralby Маче Играчки Риболов Прачка Мачка Закачка Пердув Играчки Се Ослободат Досада Нула-

DEN 207.12
Износ

Она што четири-дел телескопски риболов прачка може да ви понуди е дека тоа е удобно се справи со дизајн, дури и задржете за долго време ќе не чувствуваат уморни лесно.и со добра цврстина, тоа не е лесно да се пробие кога искривен.Мачка играчка да им помогне на мачка да се вежба, да се консумираат дел од нивната физичка сила, не само што може да игра улога во декомпресија и досадата, но, исто така, им помогне да го одржувате добро тело форма.Направени од високо-квалитет ева, влакна-од стакло и најлон материјали, мачка играчки, нема штетни материи и се безбедни за домашно милениче здравје.Проширена должината на телескопски стап е за 180cm, и должината на риболов линија е околу 56cm.Таа е погодна за внатрешна и надворешна игра, им овозможи на мачки за да скокаат и да игра среќно.Спецификации : Она што го мачка играчки може да ви понуди е дека тоа не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост, нека мачка ужива среќни.Од една страна, мачка играчки може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да одржувате добра телесна форма, а од друга страна, тоа може да се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост, нека мачка ужива себе.Не само што може да мачка играчка им помогне на мачка да се вежба, да се консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, играат улога во ублажувањето на стресот и досадата.Карактеристики : Со добра цврстина, на четири-дел телескопски риболов прачка не е лесно да се пробие кога искривен.Тоа е удобно се справи со дизајн, дури и задржете компатибилен со долго време не ќе се чувствувате уморни лесно.Нашите четири-дел телескопски риболов прачка има добра цврстина, што не е лесно да се пробие кога искривен.Тоа е удобно се справи со дизајн, дури и задржете компатибилен со долго време не ќе се чувствувате уморни лесно.Таа е погодна за внатрешна и надворешна игра, им овозможи на мачки за да скокаат и да игра среќно.Род : 180cm/70.87" (Прибл.)Риболов Линија : 56cm/22.05" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Телескопски Стап 1 x Риболов Линија 5 x Замена Играчки.

R

Им се допаѓа и на купувачите