.

.

Домашно милениче се Вклопуваат За Живот Стигнале Стапче со 2 Пердуви За Вашата Мачка и Маче - Мачка Играчка Интерактивни Мачка Стапче

Домашно милениче се Вклопуваат За Живот Стигнале Стапче со 2 Пердуви За Вашата Мачка и Маче - Мачка Играчка

DEN 238.80
Износ

Екстра долг, екстра јаки флексибилни стапче 40 инчи долго.Два пати додека повеќето мачка прачки за .Сите Пет се Вклопуваат За Живот мачка играчка интерактивни прачки се направени од безбедни, трајни, не-токсични материјали.Совршен подарок за вашата мачка љубов пријатели - го прави идеален подарок за никого, вклучувајќи ги вашиот сопствен мачка.Само мачка стапче со мека, трајни, пена рачка за максимална удобност и контрола. **Забелешка** * * * Секогаш ги надгледуваат вашите мачки, кога играте со оваа, или било, мачка играчка.Добредојдовте во светот на домашно Милениче се Вклопуваат За Живот!Тука ќе ги најдете на нашиот голем тим на домашни миленици и нивните сопственици работи напорно за да се донесе вашите миленици здравје и среќа за цел живот.Секоја коска, кревет, сад, gadget, gizmo, и подарок е тестиран од страна на нашите контрола на квалитетот тим на домашни миленици.Ако тоа не е доволно добар за нашите домашни миленици, Тоа не е доволно добар за вас.Фрлите поглед на некои од производите што ни прават врвот избор за миленичиња љубовници.

R

Им се допаѓа и на купувачите