.

.

SONGBIRDTH Мачка Стапче Играчка - домашно Милениче Мачка Закачка Симпатична Глувчето Форма Пердув Бел Стап за Риболов Прачка Интерактивни Играчка за Отворен и Затворен

SONGBIRDTH Мачка Стапче Играчка - домашно Милениче Мачка Закачка Симпатична Глувчето Форма Пердув Бел Стап

DEN 30.48
Износ

Пердув глувчето со огласува ѕвоното, тоа е полесно да го привлече вниманието на глувци.Тресење на мачка род буди убави мачки како лов, следење, природата на играта.Глувчето и пол линк на телескопски јаже, глувчето може да се водат и се тресат мачка.Ова е многу практична мачка интерактивни играчка, тоа може да го зголеми мачка љубов кон вас.оваа играчка, може да додадете повеќе забава за мачки и да ги уживате.Што може да се одржи тоа да се закачам на вашата мачка да се зголеми интеракцијата и ги донесе поблиску до вас.Популарна!Надзорникот од страна Мачка Сопственик!Оваа мачка играчка поставена надзорник од мачка сопственик, Ние изберете од најпопуларните од Стотици мачка играчки за да бидете сигурни дека вашите мачки ќе ги сакам.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА МАЧКА ЉУБОВНИК – мачка играчки пакет е добар подарок идеја за некој или на вашиот сопствен мачка.Одличен начин да се задржи вашата мачка се вклопуваат и среќен!. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет – ние ќе ви ги испратите вашите пари назад во случај да не ви се допаѓа нашите производи.Нема прашање.Без никаков ризик.Ние како мачка сопствениците сакаат да се најде забава за сите мачка играчки, и обидете се да не губат пари.Спецификации : Пердув глувчето со огласува ѕвоното, тоа е полесно да го привлече вниманието на глувци.Тресење на мачка род буди убави мачки како лов, следење, природата на играта.Глувчето и пол линк на телескопски јаже, глувчето може да се водат и се тресат мачка.Точка Име : Мачка Закачка Материјал : Кадифен + Пластика Карактеристики : Глувчето Форма, Симпатична, Риболов Прачка Стап Должина : 30cm/11.81" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Закачка.

R

Им се допаѓа и на купувачите