.

.

Електрични Пердув Спин Duster, Домаќинство Електрични Duster Батерија Автоматско Прашина Отстранување Колектор за Чистење со Четка со можност да биде продолжен се Спра?

Електрични Пердув Спин Duster, Домаќинство Електрични Duster Батерија Автоматско Прашина Отстранување Колектор

DEN 1473.60
Износ

▶ Ротирачки duster : идеален почиста за тавански вентилатор, слепи почиста, пет пердув duster, пајажина duster и почиста за plinths. ▶ Лесно да се чисти и чување : на микрофибер duster е перат кога ќе завршите со бришење прашина бришење прашина, исплакнете прашина главата, а потоа се исуши. ▶ Батерија : вклучува 2 парчиња продолжување цевки.Кога ќе треба да се исчисти високи објекти, можете да го поврзете продолжување род. ▶ Тоа може да се направи нерегуларни прашина отстранување ролетни, маси и столици полесно и побрзо, и да се ослободи од неволја на чистење агенти. ▶ Широк спектар на апликации : Чисти секој агол, биро, климатизација, вентилатор, лустерот, ТВ, итн., супер силен апсорпција, без мртов агол.Домаќинство Електрични Duster Мултифункционален Батерија Автоматско Прашина Отстранување Четка Колектор со можност да биде продолжен се Справи со Ротирачки Мебел Чистење Tool Features : 100% сосема нов и висок quality Rotating duster : идеален почиста за тавански вентилатор, слепи почиста, пет пердув duster, пајажина duster и почиста за plinths.Лесен за чистење и складирање на : микрофибер duster е перат кога ќе завршите со бришење прашина бришење прашина, исплакнете прашина главата, а потоа се исуши.Батерија : вклучува 2 парчиња продолжување цевки.Кога ќе треба да се исчисти високи објекти, можете да го поврзете продолжување род.Тоа може да се направи нерегуларни прашина отстранување ролетни, маси и столици полесно и побрзо, и да се ослободи од неволја на чистење агенти.Широк спектар на апликации : Чисти секој агол, биро, климатизација, вентилатор, лустерот, ТВ, итн., супер силен апсорпција, без мртов агол.Спецификација : Материјал : ABS+Алуминиумски Спреј Бои+Microfiber Color : Бела+Blue Power Набавка : Rechageable Battery Charging Време : околу 1 hour Using Време : околу 150 минути по целосно charged Size : прибл. 44.5x4.5x4.5cm/17.51x1.77x1.77in Quantity : 1 set Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Електрични Duster2 x Продолжување Цевки(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

R

Им се допаѓа и на купувачите