.

.

Природни Pheasant Паун Пердуви за Занаети 5-8cm Мали Пилешко Пердуви Партија Накит Одлуки Празник Декорација

Природни Pheasant Паун Пердуви за Занаети 5-8cm Мали Пилешко Пердуви Партија Накит Одлуки Празник Декорација

DEN 883.20
Износ

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Пилешко Пердув.Модел : Обоена.Број На Модел : 20210414. Име : Природни Pheasant Паун Пердуви за Занаети.Опис на производот : Боја : вкупно 11 бои,имаме бела,црна,розова,роза,жолта,кожа розова,и така on Qty : 20/100 компјутери/pack Size : 5-8 cm/ 2-3 inch Material : Природни пилешко петел feather Features : Нема мирис,еко-пријателски,чиста,мека и fluffy Use за : Свадба/партија/фестивалот/карневал облека фустани за шиење додатоци/diy/craftsif цел повеќе од $149,ние ќе се овозможи и слободно брз delivery Please забелешка : Поради прирачник за мерење на должина, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm Due за различен агол на снимање и осветлување, сликата има хроматските аберации, ако е потребно, ве молиме да контактирате со услуга за да ја испратите сликата.

R

Им се допаѓа и на купувачите