.

.

Dalibai Перење Попречува Количка За Големи Перење Кошница Облека Складирање Кошница Мулти-Функција Водоотпорен Дрвена Рамка Кошница Дома StorageDirty Облека, Кошница(Боја:

Dalibai Перење Попречува Количка За Големи Перење Кошница Облека Складирање Кошница Мулти-Функција Водоотпорен

DEN 2282.40
Износ

Сите конци на перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Оваа складирање кошница се доволно голема за да ги зачувувате крупни работи како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и повеќе,за да се задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти !. [Ултра Пространа]Овој складирање организаторот може да се одржи облека, перници,итн.Совршен избор за колеџ домови и семејниот живот. [Лесно Укината да Store] За Перење бин лесно може да се здипли нагоре и се чуваат во фиока кога не е во употреба.Дали за бизнис или патување, можете да го носат овој лесен попречи во багажот.Расклопна Дизајн : Перење кошница лесно може да се здипли нагоре за да зачувате простор кога не се во употреба, идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба и алатка соба.перење попречува Количка за Големи Перење Кошница Облека Складирање Кошница Мулти-функција Водоотпорен Дрвена Рамка Кошница Дома Storage Specification : Име : Перење Basket Material : Памук и Linen Size : 70*40 CMColor : Како на сликата show Use : Облека/Neatening/простор за валкани colthes,sundries Package Вклучува : 1 Pcs * Перење Basket Designed да се создаде и роман и класичната Складирање/Перење/Организација предмети со помош на High-end квалитетни материјали.Тие се секогаш во мода, функционални, здрав и со многу избор за да ги задоволат вашите различни барања.Продавници Лесно : иако тоа може да се одржи многу, можете лесно да ги колапс на вашите кошница кога не е во употреба; огради уредно да се мали, компактни димензии, па затоа е идеална за мали простори или додека сте патуваат; тоа може лесно се вклопуваат во скоро секој suitcase Practical : Таа има голем капацитет, заштеда на простор, и може да се стави во многу места.

R

Им се допаѓа и на купувачите