.

.

Високи Ткаени Перење Забавува, Големи Памук Јаже Кошница со Рачки во Боја за Појавување на Пелена Складирање Перење Кошница за Отпадоци за Ќебиња Утешителот Перни?

Високи Ткаени Перење Забавува, Големи Памук Јаже Кошница со Рачки во Боја за Појавување на Пелена Складирање

DEN 719.76
Износ

XXX ГОЛЕМИ ТКАЕНИ КОШНИЦА : јажето складирање кошница/ перење забавува со голем капацитет(13.8 x 13.8 x 20 инчи) е совршен за чување перници, ќебиња, утешителот или перници перење. 100% ПАМУК ЈАЖЕ : Оваа складирање кошница е направен од 100% чист памук, плетени тема јаже со добра изградба и обработка што го прави јаже складирање кошеви меки и цврсти, јажето ќе не одвои, кавгата или распадне, дека ќе бидат трајни и издржливи за години на континуирана употреба.БОЈА за ПОЈАВУВАЊЕ на ДИЗАЈН : памук перење складирање кошница е дизајниран со неутрална боја црна и бела маршираат, интегрирани памук се справи со кои ја поддржуваат оваа забавува луксузен, тоа е прекрасен дом или расадник соба спална соба оркестарот.МУЛТИ-ЦЕЛ КОШНИЦА : Доаѓа укината, туку едноставно да ја поврати својата форма со пополнување работи во голем памук јаже забавува, овој голем перење сад ќе ги задоволи вашите складирање и организација треба со лесно.Совршен забавува за дете е играчка, бебе бебе соба, крпа перење и облека за складирање.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ANTJUMPER е регистрирана трговска марка.Ние нудиме 30-дневна политика за наплата ако сте незадоволни со нашите памук јаже кошница. 100% ПАМУК.БОЈА ЗА ПОЈАВУВАЊЕ НА ДИЗАЈН.ИНТЕГРИРАНИ ПАМУК СЕ СПРАВИ. 100% памук јаже со добар процес, да се направи тоа на високо квалитетни, безбедни и здрави за бебето и расадник.Средината уникатен bulgy и рачно изработени ресни tassel дизајн, да се направи убава за дома декор.Квалитетот и интегрирани памук јаже се справи, да се направи тоа, издржливи и трајни со години континуирана употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите