.

.

Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 13x4 Длабоко Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени со Бебе Коса Brizailian Човечка Коса Чипка Перики 150% Густина 18 инч?

Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен 13x4 Длабоко Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени со

DEN 2399.76
Износ

Кадрава длабоко бран чипка пред перика материјал : Нашата човечка коса чипка пред перики се направени од 100% необработени богородица човечка коса собрани од здрави млади донатор.Природен и Здрав.Без хемиски мирис. 13x4 чипка пред перика : 13x4 длабоко разделба простор овозможува страна на дел или среден дел,природните косата,пред-извлечен со бебе коса,изгледа повеќе природни.Губење на квалитетот : 100% Бразилецот необработени богородица remy човечка коса,може да се бојадиса, избелени, завиткан, исправи и restyled како ви се допаѓа.Без хемиска обработка,безопасни за здравјето.Капа Големина : Средна големина default(22-22.5 инчен) со 4 чешли и прилагодливи ремени.Безбедна и сит.Пред-третман : Пред носење на производот,ве молиме да користите широк-заб чешел за да чешел косата и примерок прст-стил нежно,тогаш даде малку лесно се тресат, да се релаксираат на косата текстура на својот оригинален стил.Подолг живот : Третираат како вашата сопствена коса и даде многу добро се одржува.Потоа неговата служба живот, нормално, може да биде подолг од 1 година.Пред перење, четка перика отстрани било малтретирање или tangles.Ставете ја вашата перика во сливот или да потоне во студена вода.Нежно рака мие со благ детергент или шампон.Никогаш не користете топла вода за време на процесот на миење перика и не стил, или четка, а влажна.Дистрибуирање на средството за смекнување на косата и широк заб чешел за природни богородица косата темелно пред shampooing.Состојба на перика ако би сакал, но се држат подалеку од корените.Да се избегне контакт со chlorinated вода, морска вода, и топла вода за да се избегне оштетување на вашиот перика.Најдобро е да им овозможи на вашиот човечка коса перика да се исуши на перика стојат како ова е најголем пријател на косата.

R

Им се допаѓа и на купувачите