.

.

Али панда Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики 13x4x0.5 Т Форма Средниот Дел 150% Густина на Бразилскиот Чипка Фронтален Перики за Црни Жени (28inch, 150% Густина Перика)

Али панда Директно Чипка Пред Човечка Коса, Перики 13x4x0.5 Т Форма Средниот Дел 150% Густина на Бразилскиот

DEN 3834.96
Износ

Губење на Материјал : Директно чипка пред перики се намали од здрав донатор.Сите наши перики се 100% човечка коса, нема чуден мирис, без синтетички влакна или животински влакна,може да бидат сигурни да се купи.Губење На Квалитетот : Мека .Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.За Човекови ПРАВА коса чипка пред перики : .Коса должина на човековите права коса чипка пред перики треба да се мери со должина од глава вртат да најдолг косата на дното. 1. Пронајдете правилната температура( не надминува 150 целзиусови степени степен). 2. Ја подигне температурата малку по малку да го текстот во прв план. 3. pls дозволете на стапче/навивам седи на косата околу 3~5 секунди. 4.Се однесуваат на некои спреј за коса ќе го задржи навивам шема трајни производи за целиот ден.Чешел косата нежно со широк заб чешел или прсти да метежот бесплатно пред миењето.Додадете благ шампон за топла вода а потоа се впие перика во неа и да се мијат разјасниме нежно.Се применува средството за смекнување на косата со топла вода, потоа се впие перика, и оставете го во leastet 10 минути.Се впие и се измијат со свежа вода апсорбира вода со кула тогаш нека косата сува природно, тогаш се задржи стилот со својата рака и го стави перика на поддршка.Косата Бренд Име : АЛИ ПАНДА Коса Материјал : Бразилски Човечка Коса Косата Густина : 150% Губење на Тежина : 120g-230g Коса Должина : 12inch-28inch Боја на Коса : Необработени Природни црна Боја, Може да Се Бојадиса и Избелени Капа Големина : Просечна Големина Соодветна на Умирање Бои : Потемна боја се препорачува Косата живот : во текот на 12 месеци со соодветна грижа.Yes (да).Можете да ја Тестирање од страна на Горење.Човечка коса ќе се појави бел чад, додека гори, а потоа се сврти кон пепел;Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката по горење.За Човекови ПРАВА коса чипка пред перики : коса должина на човековите права коса чипка пред перики треба да се мери со должина од глава вртат да најдолг косата на дното. 1. Пронајдете правилната температура( не надминува 150 целзиусови степени степен).2. Ја подигне температурата малку по малку да го текстот во прв план.3. pls дозволете на стапче/навивам седи на косата околу 3~5 секунди.4.Се однесуваат на некои спреј за коса ќе го задржи навивам шема трајни производи за целиот ден.Чешел косата нежно со широк заб чешел или прсти да метежот бесплатно пред washing Add благ шампон за топла вода а потоа се впие перика во неа и да се мијат разјасниме gently Apply клима уред со топла вода, потоа се впие перика, и оставете го во leastet 10 minutes Soak и се измијат со свежа вода апсорбира вода со кула тогаш нека косата сува природно, тогаш се задржи стилот со својата рака и го стави перика на поддршка.

R

Им се допаѓа и на купувачите