.

.

Uonlytech 2 Постави Силикони Пети Сепаратори Цвет Пети Изолација Меки Силиконски Прст Пети Сепаратори за Пети Ноктите DIY Алатки

Uonlytech 2 Постави Силикони Пети Сепаратори Цвет Пети Изолација Меки Силиконски Прст Пети Сепаратори за Пети

DEN 206.16
Износ

Нашите педикир влошки се направени од мека и еколошки силикони материјали.На пети влошки се растеглив и издржливи, погоден за прсти на различни форми.Иновативен облик го спречува примена на свежо лак за време на секојдневните активности.Можете дури да го користите помали чевли со флип - апостолки или сандали.Кога ќе се прави педикир дома, овие лесен - за - користење пети влошки ќе дојде во рака.Само ставете ги помеѓу прстите за да ги задржи добро одделени и заштита на вашиот помине уметност од добивање валкани.На педикир пети подлога се вклопува удобно меѓу прсти и може да се користи како лак заштитник.На лак пети сепаратор е и може да се користи брзо и удобно со сапун и вода.Daisy цвет пети одделувачите што се за дома салон и спа педикир, диплома и булчински партии, чорапи и водителка подароци.Вклучува елегантен organza drawstring торба, погоден за патување или за складирање.Опис Нашите педикир пети сепаратор се направени од мека и еколошки силиконски материјал, кој е апсолутно безбеден за вашите секојдневна употреба.Карактеристики - Материјал : Силикон.- Димензија : За 3. 00x2. 00x1. 80см/ 1. 18x0. 79x0. 71inch.Пакет Вклучувајќи 2 кутија x Daisy Цвет Стил Сепаратор.

R

Им се допаѓа и на купувачите