.

.

ArtisanShow 11PCS Прецизност Pin менгеме на назад Спирала Рака Вежба Полу Автоматски Удар Алатка Keyless Чак Прирачник за Дупчење Дупка Пресврт Вежба Битови Поставите Ротари А?

ArtisanShow 11PCS Прецизност Pin менгеме на назад Спирала Рака Вежба Полу Автоматски Удар Алатка Keyless Чак

DEN 191.76
Износ

✅[Спецификации] Мини Рака Вежба и 10-парче пресврт вежба се изработени од high speed челик рака вежба за да бидете сигурни дека Pin Заменик Вежба е подготвен за било хоби или прецизност работа, ребрести се справи ви дава право потпора кога ќе го завртите менгеме на назад, кои ви даваат брзина и да се справи со вашата прецизност дизајни. ✅[Параметри] 3 ноктот појачани челик чак, на рака вежба можат да бидат опремени со многу вежби. (Дијаметар од 0.6 mm до 3.0 mm).Тоа може да се одржи тенок вежба битови цврсто.Затегнувањето нишка (женски навој) треба да одговара соодветно на основните метали, и да биде стабилна.Оваа страна вежба има прилагодливи вежба носителот кој одговара на различни вежба големини користите.Им даде број на работни места кои може да го заврши. ✅[Широка примена] Компактна големина, корисни за електронски собранието, инструментално, модел одлуки, ликвидација, дом и хоби.Мулти-цел рака вежба е добра за дупчење мала дупка на дрво, пластика, гума, ПВЦ, орев, модел, коски, рогови, килибар, маслинки, како и други материјали, накит, пластика, и многу други DIY проекти за кои е потребно дупчење на прецизни дупки, наместо челик, железо, камен толку тежок материјали. ✅[Материјал] Алуминиум легура рака вежба, high speed челик пресврт вежба малку. ✅[Квалитет] 100% Сосема нов и Висок квалитет.Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди.Ние нудиме 60-ден наплата гаранција.Главни Карактеристики : - Рачно drilled reamers, не-погонски tools. - Дома, DIY мулти-функција рака вежба, лесен и компактен, идеални за една рака DIY операција. - Погоден за : Килибар восок, дрво, слонова коска, рогови, маслинки, ореви, Bodhi, модели, пластика, итн. - На рака вежба чак опсег е 0.6-3мм, на опашката од страна вежба може да се unscrewed, и вежба малку можат да бидат сместени во внатрешноста. - Чак е 6mm се справи со висока прецизност чак дека може да се одржи месо тело со дијаметар од 0.6 mm-3.0 mm. - Реши недостатоците на традиционалните стариот рака вежба без стегање на вежба малку, и да се прошири опсегот на bucking.Answer : ___________________________ Note : Оваа страна вежба не е погоден за дупчење тешко материјали како што се ахат жад, метал, челик, итн., што може да резултира во неупотребливи услови.Носете заштитна опрема или да се обрне внимание на неочекувани ситуации кога го користите.Ве молиме имајте на сила на ветер секогаш вертикална и ротирање рамномерно, инаку вежба малку ќе се скрши лесно.Пакет тежина : 0.107 кг Пакет Големина(L x W x H) : 15.00 x 5.00 x 5.00 cm / 5.91 x 1.97 x 1.97 инчи Пакет Содржина : 1 x Рачка, 10 x Вежба Малку Безбедност на производите Disclaimer : не Можеме да го прифатиме никаква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ.Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди.Професионални Услуги : Ако имате било какви сомнежи во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Откако ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања за користењето на методи и производ перформанси, ние ќе ви обезбедиме со професионални, се грижат продажбата на услугата.Ние нудиме 60 месеци гаранција за парите назад заедно со една година замена.

R

Им се допаѓа и на купувачите