.

.

4 Парчиња за Еднократна употреба Само Уво Пирсинг Пиштол Кит,Уво Пирсинг Единици Алатка со Earring Studs

4 Парчиња за Еднократна употреба Само Уво Пирсинг Пиштол Кит,Уво Пирсинг Единици Алатка со Earring Studs

DEN 239.76
Износ

Професионални расположливиот пирсинг пиштоли со уво studs; Колку што нежно притиснете пиштол, увото дупка ќе играат убаво за уво, тоа е погодно!.Расположливиот уво пирсинг пиштол уво помине пиштол прободен алатки,Секоја единица комбинира само-уништување на уво пирсинг пиштол доаѓа со уво студ.Погоден за професионална употреба или домашна употреба. 100% сосема нов и висок квалитет.Мини големина,едноставна за користење, лесен за усогласена позиција каде што сакате на уво дупка да биде пирсинг.Производ вклучува : 4 x Расположливиот Уво Пирсинг Единици+4 x Памук Влошки.Почитувани клиенти, добредојдовте на нашиот TRRUT продавница.Ви благодариме за вашата поддршка и препознавање на продавницата.Веднаш, ве молиме да научат за нашето уво пирсинг артефакт!Име на производ : Уво пирсинг пиштол/Уво пиштол/уво пирсинг комплет Боја : Бела Како да го користите : 1. Ве молиме да обрнете внимание за да ги чисти вашите раце пред употреба, косата клипови за да го поправи вашиот влакна,-l-c-o-h-o-l памук да се чисти вашиот earlobe; 2.Марк точка да биде прободен со маркер и задржете го earbud пиштол во знак на увото; 3.Користете го вашиот палец да нежно притиснете рачката на капакот тоа.Се утврди каде треба да се пирс; 4.Притисни тешко, на студ ќе остане на уво, и пиштол тело ќе падне автоматски.Клучни елементи за успешна пункција : 1. Align : Усогласување на совет на студ со позиција да биде прободен. 2. Брз : Не двоумете се да им помогнам брзо и целосно перфорација во секунди.Совети : 1. Да се избегне контакт со вода или козметика. 2. Препорачливо е да се исчисти earlobe 1 до 2 пати со алкохол брисеви во рок од 10 дена по уво пункција. 3. Имајте на студ најмалку 4 недели. 4. Оригиналниот обетки може да биде заменет по 4 недели.Препорачливо е да не користите премногу тешка обетки.Конечно, се заблагодарам на нашите клиенти и пријатели повторно, нашите TRRUT тим ќе ви донесе повеќе нови производи!Со нетрпение очекувам да вашата следна посета.Среќни секој ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите