.

.

1PCS Професионални Уво Пирсинг Пиштол Алатка за Поставување на Уво, Нос Папокот Тело Пирсинг Пиштол Единица Алатка за Полнење

1PCS Професионални Уво Пирсинг Пиштол Алатка за Поставување на Уво, Нос Папокот Тело Пирсинг Пиштол Единица

DEN 431.76
Износ

Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употреба.Популарна во многу уво пирсинг салони.Лесен за ракување, лесно да се лоцира посочи каде што сакате дупка за да биде точно.Едноставни оперативни го прави очигледно сте поубави.Прави дупки за обетки на ушите.Ве молиме чувајте се далеку од децата.Пакет : 1 PCS ;Боја : Жолта ;Материјал : не ' Рѓосувачки челик+Пластика.Лесно да се справи со, совршен за професионална и домашна употреба.Популарна во многу уво пирсинг салони.Лесен за употреба Прави дупки за обетки на ушите.Најпопуларните уво пирсинг инструмент, тоа е обично се користи од страна на многу уво пирсинг салони.Употреба : Професионални пирсинг пиштоли со уво studs; Колку што нежно притиснете на активирањето, увото дупка ќе играат убаво за уво, тоа е погодно!.Револуционерниот обновливи уво пирсинг единици се направени од страна на професионални уреди производителот за да се елиминираат можните крст-инфекција и воспаление додека уво пирсинг.Едноставна операција : Едноставен и лесен за употреба.Убава форма : Жолта пиштол тело, блескави и око-фаќање.Одлична изработка : Непречено функционирање, флексибилни и не се заглавени уши studs.

R

Им се допаѓа и на купувачите