.

.

АТП Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Јасно, 5/32 ID x 1/4 OD, на 100 метри Должина - PU14AC

АТП Surethane Полиуретан Пластични Цевки, Јасно, 5/32 ID x 1/4 OD, на 100 метри Должина - PU14AC

DEN 642.24
Износ

Surethane полиуретан притисок цевка погоден за компримиран воздух и одбраната течности и хемикалии со повисоки работни притисоци.Тоа е етер-based за да обезбеди одлична hydrolysis, нафта и ладно отпор.Тоа е силен и флексибилен и нуди чувствувате kink отпор во споредба со други цевки.Носат отпорни и полесни во тежина од било гумени црева.Идеален за употреба со притисни-за-поврзете фитинзи, barb-видот и компресија фитинзи за едноставна инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите