.

.

Мажи Жени Работи Телефон Кеси Водоотпорен Екран на Допир за Пливање Спорт и Фитнес, Трчање Додатоци за 4.5-6 инчен паметен Телефон

Мажи Жени Работи Телефон Кеси Водоотпорен Екран на Допир за Пливање Спорт и Фитнес, Трчање Додатоци за 4.5-6

DEN 231.12
Износ

Сите заслужуваат да имаат еден!.Водоотпорен Спортски Работи Armband Случај.патека за трчање мажите појас торба.Мобилен На Мобилен Телефон Рака Торба Бенд.Висока Заштита на Кожа Сатурн Четка Со Меки тешко.Се користи за сите луѓе Пливање , велосипедизам, земајќи вежбање , трчање, Спорт, на одмор. Име : Случајни Рака Торба-Материјал : Neoprene-Size : 16.5*8.5 cm (L) за Мобилен Телефон 5.2-5.8 Inch15*7.8 cm (M) за Мобилен Телефон 4-5.2 Инчен-Lenght : 48.5 cm (19 Инчи)-Тежина : 40-50g-Боја : Црна, бела,зелена, виолетова, роза, сина, розова, црвена, портокалова,-Стил : Случајни, fashional-Употреба : спортски, туристички, секојдневно.

R

Им се допаѓа и на купувачите