.

.

Yinpecly 0.98 Инчен Вртливата Casters Гумени Тркала 360 степени Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала 11lb Капацитет 2 Компјутери

Yinpecly 0.98 Инчен Вртливата Casters Гумени Тркала 360 степени Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала 11lb

DEN 172.56
Износ

【ГОЛЕМИНА】- 25мм/0.98 инчен(Тркала Кол); 4mm/0.16 инчен(Монтажа Дупка Кол); 30x24mm/1.18x0.94inch(Дупка Центар Далечина); 5kg(Max Тежина Капацитет). 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】-Изработени од гума со цврстина и трајност.Ќе се менува и планирам низ вкупно тишина со нашите вртливата casters. 【МУЛТИ АПЛИКАЦИЈА】-Безбедна за сите катови.Идеален uesd за тепих, плочка, канцеларија подови, дрво, дрвени предмети, parquet, ламинатни, винил. 【АПЛИКАЦИЈА】- Добар casters за мали опрема и мебел, како што се маса, растенијата стојат, публикации, чевли за отпадоци, workbench, кабинет, количка, количка. 【370 СТЕПЕН РОТАЦИЈА】-Лесно да се трансформира на било насоки кои што ги сакате, и добар за транспорт на светлината мебел и прикажува тивко и безбедно.Yinpecly Гума Вртливата Рициново Опис : 1. Добиете мазна тркалање и полно завртување акција, сите, додека за заштита на вашиот подови. 2. Гумени тркала нудат еластичноста на гумени тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала.Погоден за сите кат видови. 3. Совршена како збир на замена на рициново тркала за дом или канцелариски столови кои имаат тешки, бучно, груба пластика тркала. 4. Погоден за маса, кабинет, цвет тенџере носителот, шкафче, полица, чевли решетката и така натаму.Спецификација : Материјал : пластични Боја : Црна Стил : Ротира 360 степени Инсталирате Тип : Плоча Поставена Капацитет : 5kg / 11lb по тркало во Тркало Кол : 25мм / 0.98 инчен Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 инчен Дупка Центар Растојание : 30мм x 24mm / 1.18 инчен x 0.94 инчен Пакет Содржина : x 2 парчиња Гума Вртливата Рициново ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да се измери големината на вашиот стар casters пред да го купат, во случај на купување на погрешна спецификација casters. 2. Ве молиме да не преоптоварување додека ги користите.Вчитување рамномерно може да се прошири со користење на животот на воланот.

R

Им се допаѓа и на купувачите