.

.

JEDELEOS Замена Ремен Сет за Bissell ProHeat 2X Револуција Милениче Про, се Вклопува Модели 1986,1964,2007,2007 Стр, во Споредба со Делови 1611129 & 1611130 & 1606428

JEDELEOS Замена Ремен Сет за Bissell ProHeat 2X Револуција Милениче Про, се Вклопува Модели 1986,1964,2007,2007

DEN 239.76
Износ

Широк Компатибилност - Овие Појаси, совршено се вклопуваат за Bissell Pro Heat 2 X Револуција Милениче Про Модели - 1986 година, 1964, 19862, 19863, 1986 R, 1986 V, 2007, 20078, 2007 F, 2007 G, 2007 H, 2007 Q, 20074, 20073, 20076, 2007 P, 2283, 22839. Премиум Квалитет - Направен од висок квалитет на гума, трајни и флексибилни, долготрајна сигурност, што правосмукалка повеќе моќно.Лесно да се инсталира - Едноставно ги отстраните вашите скршена или да носи појас, заменете новиот диск појас,повторно да ги активирате вашата правосмукалка!.Топло Совети - Замените вашата правосмукалка појаси на секои 3 до 9 месеци за да се обезбеди оптимални перформанси на вашата правосмукалка.Она што Ќе Добиете - 1 * Голем Појас + 1 * Мал Појас + 1 * Рамен Појас,12-Месечен Грижете се-бесплатно гаранција, и 24-часовна лесен-за-се постигне услуги на клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите