.

.

ZXHStore 3pcs Честитки Свадба Партија Креативни 3D Покани Картички Класичен Кинески Стил на Градење Сакаат Картички Празнична Материјали

ZXHStore 3pcs Честитки Свадба Партија Креативни 3D Покани Картички Класичен Кинески Стил на Градење Сакаат

DEN 2270.40
Износ

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Материјал : Хартија.Големина : Околу 15cm*15cm.Овој производ е елегантна прилог на вашиот Божиќ декор.Што го прави голем акцент парче секаде каде што е сместен. 3pcs Честитки Свадба Партија Креативни 3 D Покани Картички Класичен Кинески Стил на Градење Сакаат Картички Празнична Supplies Description This е 3 D pop-up поздрав годишнината картичка за сите прилики, секогаш се изненадени другите, романтични дизајн голема, да ја слушате вашата љубов зборови тивко.Време помина, но сакам и желби се спасени засекогаш во поздрав картичка.Секој шупливи ник е прецизен и убава.Пакетот вклучува : поздрав картичка * 3 Note : Она што се продаваат е тестиран за еден период на време од страна на самите себе.Ние само се стави она што ние мислиме дека се навистина практични и трајни производи за продажба.Вашето задоволство е она што го сакате, а ние ќе се потрудиме да се направи it.By следење на секоја цел, ќе продолжиме да се подобри сè што правиме за да се!Ние само се надевам дека ќе ги сакам колку што ние не!.

R

Им се допаѓа и на купувачите