.

.

Nudquio Русија Чекан Знамиња Кука СССР Sickle Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира Office Home Спалната соба Плакарот

Nudquio Русија Чекан Знамиња Кука СССР Sickle Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки

DEN 935.52
Износ

стп.Произведено во САД или Увезуваат.Оваа количка за складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенина, со силна структура и издржливост, и ќе не е лесно да се нула предмети.На рачки на двете страни да може лесно да се носи на складирање кутија.Тоа е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе уредна и чиста.На количка за складирање кутија има здрав картон на страна и монтажни дното панел, така што може да биде укината за лесни за складирање.Кога не се во употреба, тоа лесно може да се здипли во рамна земја да се зачува простор.Преклопна кутија за складирање димензии : должина : 27 cm / 10.6 инчи, ширина : 27 cm / 10.6 инчи, висина : 27 cm / 10.6 инчи, ве молиме бидете сигурни да проверите на големината пред купување, купи вистинската големина, тоа совршено ќе ги красат вашата топла Семејство.Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорапи или домашно милениче играчки.Совршен подарок за вашите најдобри пријатели, членови на семејството или себе си на родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, Нова Година, и секој празник.Ако сте го купиле нашите производи складирање кутија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.виткање чување на кутии симпатична складирање кутија декоративни складирање кошеви плакарот чување на кутии со рачки изработени од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенина, со силна структура и издржливост, и ќе не е лесно да се нула предмети.Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорапи или домашно милениче играчки.Тоа е голем дар избор за пријатели и роднини како подароци за време housewarming и празници.Препорака : Избрише и се чисти редовно.

R

Им се допаѓа и на купувачите