.

.

Anze Фиока и Полица Лагер, Фиока Лагер Зафат Облоги, Не-Лепило Кујна Лагер Зафат се Тркалаат Трајни Силна Кабинет Лагер Зафат Лагер за Фиоки Полици Кабинети за Склади?

Anze Фиока и Полица Лагер, Фиока Лагер Зафат Облоги, Не-Лепило Кујна Лагер Зафат се Тркалаат Трајни Силна Кабинет

DEN 647.76
Износ

✅【НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН】 посебни текстура на Anze фиока и полица лагер обезбедува крајната не се лизга функција.Пластични испакнатини на различни големина и врски се специјално дизајнирани за да го подобрат триење сила помеѓу лагер и објекти на тоа.На високо-квалитетни пластични користи има висока триење фактор, кој, исто така, придонесува да не се лизга извршување на оваа полица лагер. ✅【ТРАЈНИ И МЕК МАТЕРИЈАЛ】Оваа полица лагер е направен од висок квалитет на пластика, која е посветена на доживотното услуга.Значи, ова лагер е совршено издржливи со секојдневна употреба.Вие не треба да се грижите за промена на вашата лагер во фиоки или за вашите клупи цело време.Она што е уште поважно, ако се одржи нашите лагер во рака ќе го најдете доста мека и светлина. ✅【ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ И ДА се ИСЧИСТИ】Како што споменавме погоре, Anze не се лизга лагер е изработен од мека пластика.Тоа лесно може да се сече на која било големина и форма како сакате, така што тоа може да се вклопи во некоја фиока или контејнер.Можете да се исчисти оваа полица лагер директно со бришење со влажна крпа. ✅【ЗАШТИТА НА ОБЈЕКТИ】Уште една предност на оваа лагер, благодарение на еластичен материјал и специјални текстура, е крајната редукција на шум и се амортизира ефектот.Па објекти паѓа на овој лагер нема така лесно да се пресече. ✅【MULTIFUNKTIONAL ЛАГЕР】Оваа лагер не е само погодна за употреба во фиоки или полиците, но, исто така, може да се користи во други околности, каде што неговите карактеристики се не се лизга или намалување на шумот да се направи разлика.На пример, тоа може да се користи на кабинетот, со цел да се спречи шишиња од паѓање надолу или под еден килим како не се лизга мат.Anze е професионална производител на фиока и полица облоги.Ние ги користиме најдобрите материјал и најдобар дизајн за да се произведе најдобар облоги!.Anze полица лагер е совршена декорација за организирање на вашиот простор и дома!Тоа може да се користи не само како кујна лагер за да се задржи кујна чисти и уредно, но, исто така, да обезбеди амортизирање и заштита на објекти за да се спречи објекти од паѓање и оштетување на десктоп, countertops и други површини.И можете да се сечат за да одговараат на уникатни форми и големини од страна на еден пар на домаќинство ножици.Тоа е многу флексибилен и соодветен за кабинет, фиока, ковчегот, маса, маса, shelve, контра, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите