.

.

ЏЕК СМИТ Жените Голф-Поло Маици Патент Влага Wicking Долг Ракав Тениски Маици Тенок Одговара Атлетски Спортски Блузи S-XXL

ЏЕК СМИТ Жените Голф-Поло Маици Патент Влага Wicking Долг Ракав Тениски Маици Тенок Одговара Атлетски Спортски

DEN 599.76
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер +5% Spandex.Патент затворање.Собори сува.ТКАЕНИНИ : Влага-wicking Оваа кошула се вклопува толку добро!Тоа не се чувствуваат премногу силно или премногу лабава.MACTH : Овој патент поло маици лесно да се спарите со повеќето облека во гардероба, вклучува фармерки, legging, skorts, здолништа, панталони и слично, за спорт или секојдневен изглед.РАЗНОВРСНА : Уникатен colorblock дизајн кој се издвојува вашата традиционалните collared поло маици, да обезбеди моден изглед.Совршен за голф, тенис, јавање коњи, трчање, планинарење, кампување, тренингот, тренинг и така натаму.Облека за Нега : Максимална температура за перење : 30℃,Нормален процес.Измијте темни бои одделно.Не кајгана.Не собори сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите