.

.

PAOIXEEL Симпатична Конвертибилна Ранец, водоотпорен Daypacks Чанта за Девојки и Жени

PAOIXEEL Симпатична Конвертибилна Ранец, водоотпорен Daypacks Чанта за Девојки и Жени

DEN 407.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Nylom.Увезени.ВИСОК КВАЛИТЕТ НАЈЛОН РАНЕЦ ЗА ДЕВОЈКИ : Направен од високо-квалитет на вода-отпорни најлон материјал со засилен крои, Сребро хардвер, мека ткаенина обвивка, и издржливи платно рамо ремени за погодност.Домот ткаенина како око-да се јавите елемент, ви дава доверба со оваа дама ранец чанта.ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ:1 главната преграда со 1 внатрешниот патент џебовите, пред 2 патент џеб, 2 странични џебови и 1 назад патент џеб.Различни големина џебови се доволно за да се одржи вашите предмети, како i Pad, книги, чадор, очила за сонце, козметика и други секојдневни работи, држејќи ги добро организирани.КОНВЕРТИБИЛНА РАНЕЦ ЧАНТА : Вие не може да го носи тоа како еден торба или ранец како што е пренослив краток рамо, рака, го Носи hands-free додека сеуште изгледа шик и модерен!.ПРИБЛИЖНАТА ГОЛЕМИНА на : (L) 12.6" x (W) 5.5" x (H) 13", Тежина : 0.88 lb.Одличен подарок за жена или мајка на Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Анти-кражба дизајн, да ги задржи вашите продукти безбедно.Голем капацитет, носат сите кога ќе се оди на шопинг, датира, патување или за работа.Лесно да се совпаѓаат со било кој стил, секојдневни ранец чанта.Комунални торба, а ранец, а tote торба, крос-тело торба, јавете се на тоа што вие го сакате.Мулти-бои&стилови за избор, изберете ја вашата омилена еден.Здрав справи&ремени, носат сите суштински животни кога одат надвор.Голем капацитет главниот торба.Еден патент џеб.A4 списанија, облека, книги, чадор, i Pad итн.може да се стави во ранец.Анти-кражба дизајн, да ги задржи вашите продукти safe Large капацитет, носат сите кога ќе се оди на шопинг, датира, патување или work Easy да се совпаѓаат со било кој стил, секојдневни ранец purse Utility торба, а ранец, а tote торба, крос-тело торба, јавете се на тоа што вие want Multi-бои&стилови за избор, изберете вашиот омилен one Sturdy се справи&ремени, носат сите суштински животни кога одат надвор.Голем капацитет главниот bag One патент џеб A4 списанија, облека, книги, чадор, i Pad итн.може да се стави во ранец.Не се отворени џебовите на двете страни на ранец, може да се стави еден чадор, шише за вода, хартија за крпи, и дојде тоа погодно.Држи сè добро организиран и одделени како i Pad, makeups, чадор, шише за вода, лична карта, клучеви итн.Назад патент дизајн со Анти-кражба функција да го заштитите вашиот припаѓа.

R

Им се допаѓа и на купувачите