.

.

DRAYTSO Крава Печати Ранец Розова Двојно Торба за Момче и Девојка Мулти-Функција Торба со Прилагодливи Рамо Stra Секојдневен Туристички Ранец

DRAYTSO Крава Печати Ранец Розова Двојно Торба за Момче и Девојка Мулти-Функција Торба со Прилагодливи Рамо

DEN 671.76
Износ

【Материјал】Симпатична ранец направен од 100% полиестер со висока густина twill композитни ткаенина, силна и носат-отпорни, целата ранец дизајнот е модерен и светлина. 【Мултифункционален Ранец】Симпатична дизајн деца торба совршен за деца багаж, викенд одмор, патување, пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено. 【Најдобар Подарок】Овој ранец е симпатична, мода, издржлив, лесен, удобен и мулти-функционална ранец кој Најдобриот подарок за деца роденден, забава, божиќ подарок & многу среќни моменти. 【3 D Испечатени Ранец】Направени со напредно 3 D технологија на печатење и највисока оценка мастило, моделот е реална, јасни и нема да исчезнат. 【Грижа】препорачливо е рачно перење или влажна крпа, не кајгана. ☀ Зошто го избере нашиот симпатична ранец?☀ Со голем Капацитет Џеб✔Една од главните голем патент внатрешниот џеб и на двете страни мрежа џебови.мазна патентите, удобна рачка.Од двете страни на овој ранец, можете да поставите чадори, чаши вода, итн., за било погодно.Голем џеб на ранец може да се сместат на вашето дете оброк, облека, играчки и други предмети, како и A4 книги.✔ Ранец засилување на рака усвојува на ергономски двоен слој и е засилен со прилагодливи рамо, рака.Не е фиксна тока на рамо, рака, која може да се buckled да се спречи рамо, рака од лизгање off.Ова обезбедува најдобрите удобност за рамената.На прилагодливи рамо, рака за изборот на соодветна должина на рамо, рака да се направи на рамо, рака блиску до рамо.Направи твојот грб се чувствуваат поудобно.☀ За Ваша Погодност✔ Тоа може да им помогне на вашите деца се организира студиска да се патува, да се донесе договор.Чисто, едноставно, стилски изглед да ви донесе прекрасно искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите