.

.

Lyutong Doraemon/Мода Цртан филм Водоотпорен Ранец/Мулти-Функција Голем Капацитет Патување Областа Пакет/LeisureBackpackPackage (Боја : Б, Големина : 47x29x14cm)

Lyutong Doraemon/Мода Цртан филм Водоотпорен Ранец/Мулти-Функција Голем Капацитет Патување Областа Пакет/LeisureBackpackPackage

DEN 787.20
Износ

▲Материјал : Висок квалитет силна Оксфорд ткаенина.Издржливи и здрав полиестер, водоотпорен материјал и материјал за да се задржи внатрешни работи се исуши и да се заштити вашите електронски уреди. ▲Големина : 47*30*15cm/18.1*11.8*5.9 инч.Направени од издржлив и практични висок квалитет на оксфорд ткаенина,100 % сосема нов и висок квалитет. ▲Згусне дише рака дизајн,удобно да го носите.Прилагодливи рамо ремени, Модерен и супер кул.Голем капацитет,повеќенаменски ранец,погодно usb порт дизајн. ▲Нагласува : ранец мазна ентериер и моден боја со висока дефиниција печатење исклучително уникатен кои го прават тоа повеќе лесно атрактивни Око-Фаќање на самото место на урбаните училиште & отворено. ▲Пакетот вклучува : 1 x Ранец, 1x Интерфејс Кабел,1 X USB Кабел.Аниме Ранец е специјално дизајниран за аниме фанови, ученици и тинејџерски момчиња и девојки.Одличен подарок за пријатели и деца. ☀ КУПИ СО ДОВЕРБА : Гарантирано да се почитуваат најсложените контрола на квалитет, постапки.Никакви проблеми, ве молиме слободно да ни каже директно, Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.☀ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : ве Молиме проверете кога ќе го примите пакетот.Ако стварта е оштетена или изгубена, ние ќе го препрати тоа за вас бесплатно.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Бренд : Lyutong Product Име : Аниме Backpack Material : Оксфорд cloth Size : 47*30*15cm/18.1*11.8*5.9 inch Applicable сценарио : кампус, на патување, на шопинг, книжарница, date Advantages : водоотпорен и издржливи, голем капацитет, силен капацитет за складирање, чување кабината, удобно fit Can се приспособат : мобилен телефон / паричникот / виткање чадор / book / лаптоп и сл.Пакување : Ранец * 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите