.

.

Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Корали И Риба Или Книга Торба Со Шише Торба

Ранец Серија Торба, Мултифункционални Ранец, Работа, Патување, Корали И Риба Или Книга Торба Со Шише Торба

DEN 1199.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал Опис Корали И Риба Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Празна Торба Стои Исправено И На Пакувањето, Видот Е Ригидно.Производ Перформанси Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо Ремени И Назад Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност, Да Обезбеди Cushioned Амортизирање Заштита За Лап-Топ Компјутери Или Таблети, И Заштита На Вашиот Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Применливи Сценарија Мултифункционален Ранец : Стилски Печатени Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Додатоци Структура Голем Капацитет : 1 Главната Преграда Внатре, 4 Мали Внатрешни Џебови, Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.Се направи Со Цел .2 X Страна Мрежа Џебови.Прилагодлив.Погоден За Вашиот Чадор, Шише За Вода И Сок Кутија. 1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Нешта, Или Други Основното Училиште Резерви.Посебна Забелешка Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е Во 1-3cm.Оваа Практична Торба Комбинира Чисти Линии И Класични Детали.Корали И Риба Тоа, Има Пространа Главната Преграда За Книги И Поголеми Предмети, Голем Patch Џеб И Два Странични Џебови На Предната Страна.Вграден Компјутер Школка За Да Се Заштити Електронската Опрема.

R

Им се допаѓа и на купувачите