.

.

Жетвата Етикета Rolltop Ранец Нео | Црна

Жетвата Етикета Rolltop Ранец Нео | Црна

DEN 1192.56
Износ

Поместена лаптоп ракав да одговара на 13Ó лаптоп (НЕО и ПЛУС само).Димензии : 10 x 15 x 5".Кожни детали и акценти во текот на.Поместена воздух мрежа заден панел и рамо ремени.Задните zippered пристап кон внатрешниот простор.Модерна земе на класичен тркалаат-топ ранец, Жетвата Етикета Нео ранец има многу складирање и џебови за да ги организирате вашите дневни и патни essentials.Карактеристики на елегантни и компактен дизајн, едноставен, секојдневен изглед.Една суптилна pop на бојата се додава и внатре и надвор.

R

Им се допаѓа и на купувачите