.

.

Лав Слон Личен Повик Ранец Унисекс Патување Daypack за Тинејџерски Возрасни Момчиња и Девојки

Лав Слон Личен Повик Ранец Унисекс Патување Daypack за Тинејџерски Возрасни Момчиња и Девојки

DEN 863.76
Износ

[ ♥ Големина ] големината на овој кориснички повик ранец е 11.81"(L)*5.51"(W)*17.72"(H).Постојат три zippered прегради во внатрешноста, и две мали џебови во средината оддел.Со голем капацитет, можете да ги сортирате облека, вода чаши, молив случаи, книги, компјутери, и др.на правилен и соодветен начин.Удобен за носење и лесно да се организира. [ ♥ Материјал ] Овој личен повик ранец е направен од високо-квалитет водоотпорен најлон.Тоа може да се избегне мешање на водата дамки и не е лесно да се чисти.Задниот дел е направен од дише и удобно воздух пена подлога, и прилагодливи рамо ремени да може ефективно да се ослободат од притисок на рамениците. [ ♥ Повод ] Овој персоналните мултифункционален ранец може да се користи како дневен ранец, студент ранец, компјутер торба, и патна торба.Тоа може да се случи кога ќе излезе кампување, патување, маратон, пикник, на шопинг, клубови, фитнес и море одмор.Мода и дизајн роман, погоден за стари лица, деца, возрасни, млади, момчиња, девојки, мажи, жени. [ ♥ Индивидуализира ] Ова е индивидуализира секојдневен ранец, можете да додадете текст, изберете повеќето уникатен ранец, таписерии и модерен печатење на обрасци, да ви донесе уникатно искуство. [ ♥ Неверојатен подарок ] Ако сакате да се даде на повеќето изненадувачки подарок, изберете го ова прилагодено ранец.Изберете го текстот што сакате и снимајте ги вашите романтични моменти.Тоа може да се даде на вашите пријатели, семејство, деца, родители, сопруги, мажите за време на Велигден, Божиќ, детски Ден, Роденден, Свадба, ноќта на Вештерките, Ден на Мајката, Денот на Таткото. ♥ Оваа возрасни секојдневен ранец има уникатен дизајн, роман моделот печатење, и може да се прилагоди со вашето име и текст. ♥ Оваа персоналните ранец има две главни прегради во внатрешноста.Тоа може да биде од суштинско значење за објектите за вршење на мобилни телефони, клучеви, компјутери, таблети, книги, козметика, и други предмети.Постојат две мали џебови во средината преграда, која може да се вид на предмети во правилен и соодветен начин, кој е удобен за носење и лесно да се организира. ♥ Совети за детали : Некои дијаграми се сјајот, но одредени производи не.Оваа нема да влијае на изгледот на производот, но тоа нема да блесне како на сликата.

R

Им се допаѓа и на купувачите