.

.

Ранец Блокови Мозаик Текстура Pattens Ранец Унисекс Модерен Туристички Неформални Спортови Daypack

Ранец Блокови Мозаик Текстура Pattens Ранец Унисекс Модерен Туристички Неформални Спортови Daypack

DEN 1044.00
Износ

Материјал:Направени Од Високо-Густина Twill Композитниот Материјал, Водоотпорен, Отпорно На Гребење, Внатрешни Полиестер, Мек Материјал, Анти-Навремено, Засилен Крои И Прилагодливи Памук Поместена Рамо Ремени Ќе Се Зголеми На Издржливост На Ранец.Производ Структура:Врвот Се Справи Со Рака, Голем Главниот Џеб Без Внатрешни Џебови.Постои Патент Џеб (17cm Длабочина) на Врвот На Предната страна, И Голем Патент Џеб (17cm Должина) На Левата Страна од Предната страна.Постои Patch Џеб На Секоја Страна, И Ергономски Криви Дизајн.Апликацијата Сценарија:Тоа Е Голема Ранци За Секојдневниот Живот.Одговара За Студенти, Тинејџерите И Возрасните.Светло-Тежина Сметководствената Вредност И Совршен За Факултет, Работа, Викенд Оклопни, Патуваат, Пешачење,И Други Активности На Отворено, Итн.Идеален Подарок : Овој Висок Квалитет Училиште Bookbags Не Е Само да се Привлечат Сите Луѓе Внимание Околу Вас, Погоден За Секого Gife Избор За Идеален Подарок.Исто Така, Совршен Роденден, Божиќ, И Ноќта На Вештерките Подарок За Деца, Момчиња,Девојки.Инструкции За Перење : Овој Ранец Е Препорачливо Да Се Перат На Рака Или Избриша Со Влажна Крпа.Не Се Впие И Кајгана За Долго Време.Направени Од Високо-Густина Twill Композитниот Материјал, Водоотпорен, Отпорно На Гребење, Внатрешни Полиестер, Мек Материјал, Анти-Навремено, Засилен Крои И Прилагодливи Памук Поместена Рамо Ремени Ќе Се Зголеми На Издржливост На Ранец.

R

Им се допаѓа и на купувачите