.

.

Scarleton Мода Ранец H202219B -Сина

Scarleton Мода Ранец H202219B -Сина

DEN 959.76
Износ

Висок квалитет најлон со ткаенина обвивка.Прилагодливи рамо ремени капки 16".Класичен злато хардвер.Внатрешни работи мобилен телефон џеб и мали страна патент џеб.Екстериер на предната и задната патент џебови.Големина : 10.5"x8.5"x4.5".Внимание : Ова е мода ранец, студент ранец.Овој ранец не е доволно големи за да се одржи врзивно средство или лаптоп.На Scarleton Ранец е ранец дека е елегантен доволно да се користи како чанта.Овој хибрид е совршен додаток за на училиште, работа или игра, пространа и економски цени.Модерниот дизајн има многу организирано складирање, доволно простор за вашиот мобилен телефон, паричник и шминка со доволно простор преостанува.Кога сте активен fashionista, и треба вашата essentials рака, ќе ви се љубовта Scarleton е Ранец.Ако сте секогаш во движење, тоа е тешко да се најде време да се ловат за purses и чанти кои се и пространа и згодна по разумни цени.Модерен, евтин и удобен, ќе сакате Scarleton торба во сите бои!Ве молиме имајте во предвид : торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

R

Им се допаѓа и на купувачите