.

.

Бони Жан Кратко Sleeve Божиќ Фустан со Црн Сомот и Црвена Tartan Plaid (6X, Црвена Металик Chiffon)

Бони Жан Кратко Sleeve Божиќ Фустан со Црн Сомот и Црвена Tartan Plaid (6X, Црвена Металик Chiffon)

DEN 791.76
Износ

Убава Божиќ облечи за вашата девојче од Бони Жан.Овој фустан има кратко sleeve црн сомот врвот, што доведува до plaid здолниште.На sash во половината има прикачен цвет и врски во грбот.Фустан zips во грбот.

R

Им се допаѓа и на купувачите