.

.

5 Pack - Cosmas 181ORB Масло Протри Бронза Кабинет Бар се Справи со Повлече Knob - 2-3/8 Долго

5 Pack - Cosmas 181ORB Масло Протри Бронза Кабинет Бар се Справи со Повлече Knob - 2-3/8 Долго

DEN 434.40
Износ

Висок Квалитет На Масло Протри Бронза Заврши - Цврсти Челична Конструкција.Должина : 2-3/8".Ширина : 11/16" - Бар Дијаметар : 1/2".Проекција : 1-5/16".Polybagged со 1" Монтажа Завртка.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

R

Им се допаѓа и на купувачите