.

.

Младата Лажици, Мека Бебе Доенче Лажици, за Младата за Бебиња(Зелено + розова)

Младата Лажици, Мека Бебе Доенче Лажици, за Младата за Бебиња(Зелено + розова)

DEN 203.76
Износ

Брз топлина дисипација : Избегнувајте scalding кога јадење.Совршена големина за доенчиња устата : Намалување на ризикот од гушење и дебелината.Плитки лажичка прави сигурни дека вашето бебе добива вистинската количина на храна во секој залак.Доаѓаат со корисна кутија за патување и во движење : Тоа останува чист пред употреба и да не се направи хаос во торба, по употреба.Лесен за чистење : По употреба, само измијте ги со вода и се или директно да се стави во машина за миење на садови за кавга-бесплатно расчистување.Храна одделение силиконски материјал : се Чувствува како природни млеко, се грижи за бебе уста.Храна одделение силиконски материјал : се Чувствува како природни млеко, се грижи за бебе уста.Брз топлина дисипација : Избегнувајте scalding кога јадење.Совршена големина за доенчиња устата : Намалување на ризикот од гушење и дебелината.Плитки лажичка прави сигурни дека вашето бебе добива вистинската количина на храна во секој залак.Доаѓаат со корисна кутија за патување и во движење : Тоа останува чист пред употреба и да не се направи хаос во торба, по употреба.Лесен за чистење : По употреба, само измијте ги со вода и се или директно да се стави во машина за миење на садови за кавга-бесплатно расчистување.

R

Им се допаѓа и на купувачите