.

.

REYSUN 864131 Двојна Hitch Extender со 7.5 инчен Пораст/Пад, Hitch Продолжување со Hitch Pin & Клип, Погодни 2 инчен Приемник

REYSUN 864131 Двојна Hitch Extender со 7.5 инчен Пораст/Пад, Hitch Продолжување со Hitch Pin & Клип, Погодни

DEN 957.36
Износ

★МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ ФУНКЦИЈА : dual приколка hitch продолжување може да се користи за влечење на приколка, додека монтажа велосипед решетката или на товар на превозникот. (ВРВОТ ПРИЕМНИК НЕ Е INTENTED ЗА ВЛЕЧЕЊЕ). ★ВИСОКА ЈАЧИНА : Оваа двојна hitch extender е оценет да се забавува до 4000/400 lbs GTW/TW, и е компатибилен со повеќето Класа 3/4 hitch примачите. ★ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА : Оваа екстензија има должина од 15 инчи; 2 pin дупки на месо тело овозможува да се прилагоди на должината кога е вметната во примачи. ★АНТИ-ШТРАКААТ ДИЗАЈН : Анти-штракаат ореви и завртки не само што го прави тоа повеќе здрав, исто така, помага да се елиминира бучавата кога монтажа на bicyle решетката или на товар на превозникот. ★ОТПОРНИ на КОРОЗИЈА : Направен од силен челик со трајни црна прав грб заврши, супер отпорен на корозија.REYSUN нуди на клиентите различни капки на hitch полнила за нивниот велосипед полици, карго превозници, багаж кошеви превозници, итн.Можете да изберете соодветен продолжување должината кога вашето возило е премногу краток за да се добие забавува додаток.REYSUN, исто така, нуди специјализирани hitch топката планината за да се обезбеди сигурен влечење, вклучувајќи мулти-топка месеци, цврсти hitch risers, hitch продолжување и разни hitch адаптери одговара за АТВ/UTV и, исто така, RV браник.Дојде кај нас и се Потпираат на REYSUN производи кога сте влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите