.

.

KFI ПРОИЗВОДИ Задните Приемник Hitch 100790

KFI ПРОИЗВОДИ Задните Приемник Hitch 100790

DEN 960.96
Износ

За Хонда Rincon 650 2003 - 2005 Година, Хонда Rincon 680 2006 - 2018, Хонда Rancher TRX420 (Независна Задна Суспензија САМО) 2009 - 2018, Хонда Надзорник TRX500 (Независна Задна Суспензија САМО) до 2015 - 2018, и Хонда Рубикон TRX500 (Независна Задна Суспензија САМО) до 2015 - 2018. 100% ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Изградена на 3/16" Одделение 50 челик и 3/8" дебели на топката монтажа локација.Потребни ОЕМ Spec.За разлика од сите други планината конкуренти, нашите месеци се метал мушка разрушен пред тие да се во прав обложени за најдобри можни заврши првично училиште.Прав обложени црна за врховниот издржливост, и многу лесно да се инсталира!.Сите монтажа хардвер и целосни инструкции се вклучени.Бренд нови KFI 2" Приемник Hitch за следниве Хонда АТВ е : 2003-2005 Хонда Rincon 650; 2006-2014 Хонда Rincon 680. Спецификации : 100% произведено ВО САД; Изградена на 3/16" Одделение 50 челик и 3/8" дебели на топката монтажа локација; Потребни ОЕМ Спецификации; за Разлика од сите други планината конкуренти нашите месеци се метал мушка разрушен пред тие да се во прав обложени за најдобри можни заврши подготовка; Прав обложени црна за врховниот издржливост; Многу лесно да се инсталира; Сите монтажа хардвер опфатени; Целосни инструкции за инсталација вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите