.

.

Долг Ракав Блуза за Жените, Секси V Вратот Копчиња Долг Ракав Џемпер Трендовски Солидна, Обичните Лабава Плетени Врвот Pullover

Долг Ракав Блуза за Жените, Секси V Вратот Копчиња Долг Ракав Џемпер Трендовски Солидна, Обичните Лабава Плетени

DEN 623.76
Износ

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги споделите со нас,полно пари назад и може да се врати или слободни навредуваат без прашања праша.Внимание⚠1. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.2. Да се обезбеди да добие вистинската големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред табела : Етикета Големина : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Биста : 118cm/46.46" Должина : 76cm/29.92" Рамо Ширина : 61cm/24.02" Ракав Должина : 55.5 cm/21.85' 'Вратот : 58 cm/22.83 inches Label Големина : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 34 Биста : 122cm/48.03" Должина : 77cm/30.31" Рамо Ширина : 62cm/24.41" Ракав Должина : 56.5 cm/22.24" Вратот :59cm/23.23"Етикета Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 126cm/49.61" Должина : 78cm/30.71" Рамо Ширина : 63cm/24.80" Ракав Должина : 57.5 cm/22.64" Вратот :60cm/23.62"Етикета Големина : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 130cm/51.18" Должина : 79cm/31.10" Рамо Ширина : 64cm/25.20" Ракав Должина : 58.5 cm/23.03'cm Вратот Оддел : 61 /24.02"Етикета големина : XX-Големо Америка : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 134cm/52.76" Должина : 80см/31.50" Рамо Ширина : 65cm/25.59" Ракав Должина : 59.5 cm/23.43'cm Вратот Оддел : 62 /24.136" Size : Small | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.♫Брза испорака.Стандард : 7-14 Дена./Експедитивни : 3-5 Дена♫. ♫♫Царинење На Продажба, Купување на 2 спаси 12% на секоја; Купи 5 се 1 за слободни♫♫. ♫♫Големина работи Мали.Ве молиме Цел 1-2 големина до♫♫.Црн петок се занимава 2021,Сајбер понеделник продажба!затворање.achine/Рака Мие со Ладна Вода, Линија Сува.Дизајн : Ново Објавени Производ!.Облечен : Овој Врв може да се распоредуваат во многу начини.Повод : Можете да го носат за секојдневен, работа, спорт, плажа, одмор, социјални настани, забава, образование, јога и сл.Тоа е најдобар подарок за мајка, сопруга, тетка, баба или себе си.Напомена : Предлагам да го предаде или машина за миење ладна вода, не сува чиста, не кајгана.Ве молиме двојно проверете производ мерење пред да нарачате за да се обезбеди точни монтирање.Други : Вашето задоволство е и наш успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!Ни даде шанса,да ви даде повеќе веројатност!. ????Добредојдовте наQIUsujing????????????????????????QIUsujing е посветена на дизајнирање на модата облека која ви одговара на телото и овозможува да се движи слободно.Ние ви помогне да се бркаат работи кои ви донесе среќа и уживање.Ние секогаш сме подготвени да работиме со вас за да ви обезбеди сигурен шопинг искуство.1.КЛИЕНТИТЕ НА ПРВО МЕСТО.2. Жените се добредојдени да блесне од внатре кон надвор.QIUsujing сме тука за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите