.

.

Хидраулика Опрема Кабел повлечи Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Crimping Plier Хидраулични Компресија Алатка YQK-70 Опсег 4-70MM2 Притисок 5-6T Воздух Цилиндри

Хидраулика Опрема Кабел повлечи Хидраулични Crimping Алатка Хидраулични Crimping Plier Хидраулични Компресија

DEN 1706.40
Износ

Хидраулични работа, повеќе труд за заштеда.Погоден за алуминиум-пластични цевки, PEX цевки, PB цевки, итн.да биде поврзан со бакарни цевки, фитинзи, бакар зглобовите,.компресија нерѓосувачки челик ракави (анти-истекување), бакар ракави, алуминиум ракави;.На crimping заеднички дел можат слободно да ротираат 360 степени, и тоа може да функционира во тесен место;.Хидрауличниот систем е стабилен; светлина и лесно да се носат; две-брзина масло влезот дизајн, брз crimping брзина.Кабел повлечи Хидраулични Crimping Алатка YQK-70 компресија crimping plier 4-70mm2 Hydraulic Crimping Алатка YQK-70 Brand Име : LUBANCrimping опсег : 4-70mm2 Crimping сила : 8 ton Crimping тип хексагонални crimping Stroke : 10mm Length : 310mm Weight : 2.8 kg Package пластични case Accessories 4,6,10,16,25,35,50,70mm2.

R

Им се допаѓа и на купувачите