.

.

XJJZS Push-Up Бар Вежба Обука Push-up Прозорци Стои Барови Алатка Фитнес Градите Зафат Спортски Мускулна се Справува Одбор Багажник

XJJZS Push-Up Бар Вежба Обука Push-up Прозорци Стои Барови Алатка Фитнес Градите Зафат Спортски Мускулна се

DEN 3664.08
Износ

Големина на : (6.29* 5.39*5.11 инчи/ 00g * 2 / капацитет : 300kg).Добро материјали - Добра потпора, Обвиен со пена баласт , слој е чиста и сјајна, мала тежина, еластична и висока еластичност.Многу светлина и dismountable, лесен за транспорт, лесно за чување и се соберат, лесно да се донесе со вас, заштедува простор; разноврсна, без разлика дали дома, во канцеларија или на патот.Зголемување на интензитетот на вашиот push-up training.By користење на push-up штандови, поголема водат и поголем пад на градите, рамената и triceps е постигнато.Со овој push-up помош вашиот зглобовите не се затегнати и да се спречи повреда.Го прават она што го прават најдобро - Користење на костец, можете да направите вашиот pushups почист од пред, и возот раката, рамото, грбот и градите мускулите.Погоден за мажите и жените.Push-up бар нека ви вежба во секое време, насекаде.Кога станува збор за вежбањето, таму не може да биде подобро движење од pushup.Притисни uptargets речиси секој мускул во телото, без разлика дали преку контракција на телото или thestabilization на основни и долниот дел од телото.Додадете нов динамичен да класичен exercise The пронајдок на push-up бар додава нов динамичен да класичен вежба.Денес, притисни до barare со цел да се добие на многу максимумот од вашиот pushups.Ефективна горниот дел-тело exercise Push До Бар се ефикасен горниот дел-тело вежба која изградба на мускулна сила и издржливост беа градите,рамената и triceps.Push Up барови понуди еден начин да се смени класичен стил toincrease интензитет и помогне со teh непријатност понекогаш искусни со вежбање.Намалување на притисок на вашиот wrist Push Up барови ви помогне неутрализира зглоб агол, па не е помалку притисок да се стави на thejoints.Без болка,може да бидат во состојба да вршат повеќе push-up прозорци од што нормално wouldwith вашите дланки рамни на подот.Спецификација:Материјал : ABS + TPR + foam Size по собранието : 6.29* 5.39*5.11 inch Weight : 0.7 KGPacking : 1*обука заградата.

R

Им се допаѓа и на купувачите