.

.

XJJZS им Помогнам на Заградата-Push-Up Барови Pushup се Справи Стои со Удобно Пена Зафат и Не се Лизга, се Справува со Set - S Форма

XJJZS им Помогнам на Заградата-Push-Up Барови Pushup се Справи Стои со Удобно Пена Зафат и Не се Лизга, се

DEN 2740.56
Износ

★ Материјал : трајни високо-легура јаглероден челик и меки се згусне пена. ★ Големина (L*W*H) : околу 13*18*13cm. ★ Им помогнам на тренингот со push up барови можат да се обучуваат вашата градите, рамениците, triceps и грбните мускули; тоа е погоден за маж или жена да се направи pushup тренингот или мускулна подобрување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет S Облик на Push-up Барови Поддршка Заградата Стои Дома Мускулите Тренингот Вежбање Фитнес Опрема. ★ Погодни за двете млади и постари мажи и жени да се користи.Материјал : трајни високо-легура јаглероден челик и меки се згусне пена.Големина (L*W*H) : околу 13*18*13cm.Товарот : до 110kg.100% сосема нов и висок квалитет S Облик на Push-up Барови Поддршка Заградата Стои Дома Мускулите Тренингот Вежбање Фитнес Опрема.Погодна за двете деца и постари мажи и жени да се користи.Совршен за градење и тонирање pecs и triceps, и обликувањето на вашето тело.Грчевито држејќи се залага ви дава поголем опсег на движење.Тешко засилен конструкција за долготрајна издржливост.Преносен и компактен дизајн за лесно да се носат.Оваа push-up рамка е идеален за обука на вашиот грбот, рамениците и градите, без разлика дали дома, во ученичкиот дом или во теретана.Им помогнам на тренингот со push up барови можат да се обучуваат вашата градите, рамениците, triceps и грбните мускули; тоа е погоден за маж или жена да се направи pushup тренингот или мускулите enhancement Holding притисни до костец во различни агли може да ви помогне да се направи вежба за горниот дел од телото, кој прави да се обучуваат вашата мускулна лесно и effectively This push-up рамка е лесен за носење и е идеален за обука.Пакување : 1*обука заградата.

R

Им се допаѓа и на купувачите