.

.

XJJZS Ротирате им Помогнам на Барови и Бонус-Ротирачки Push Up Штандови се Иновативен Лесно Pushup Бар-Ергономски Има Помогне Соодветна Тежина Подеднакво

XJJZS Ротирате им Помогнам на Барови и Бонус-Ротирачки Push Up Штандови се Иновативен Лесно Pushup Бар-Ергономски

DEN 1317.60
Износ

Push ups целна вашите гради, рамо, и грбните мускули.Подобрување на сила во вашите раце, нозете и стомакот.Мултифункционален.Грбот може да биде одвоен или комбиниран, и голем број на активности можат да го остварат градите мускули, рацете, рамената, и јадро.Ергономски дизајн.Ергономски дизајниран зафат за многу удобен зафат.Лизга отпор.Не се лизга база обезбедува одлични зафат и стабилност.Не-токсични материјали, тивко, отпорно на гребење, трајни, повеќе-трајни, не му наштети на подот.Спецификација : Име : Преносни push-up bracket Material : Polypropylene Color : црвена носивоста : 110kg Product тежина : 0.37 kg Length : 19.5 cm Width : 11.5 cm Height : 13 cm Uses : бидете градите, biceps, deltoids, итн.Применливи сцена : фитнес опрема, спортски трендови, фитнес и телото.Пакување : 1*обука заградата.

R

Им се допаѓа и на купувачите