.

.

uxcell РК Пропелери Г.С. CCW 76mm за DJI за RYZE за Tello Quadcopter Летало Црвено 2 Пар

uxcell РК Пропелери Г.С. CCW 76mm за DJI за RYZE за Tello Quadcopter Летало Црвено 2 Пар

DEN 111.84
Износ

Дијаметар : 76mm; Бунари со Дијаметар : 1.5 mm.Дебелина : 7mm; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : - 2 x насока на стрелките на часовникот Пропелери; 2 x Контра-стрелките на часовникот Пропелери.Се користи за DJI за Tello РК Quadcopter Хеликоптер Летало.Супер рамнотежа со стабилни перформанси, секоја боја содржи и Г.С. и CCW реквизити.Функција : се Користи за DJI за Tello РК Quadcopter Хеликоптер Летало.Супер рамнотежа со стабилни перформанси, секоја боја содржи и Г.С. и CCW реквизити.Answer : ___________________________ NOTE : Додатоци само, пакет НЕ се содржи сите авиони модел.Ве молиме внимателно да се провери Ротирачки Дијаметар и на Теренот на вашиот производ за да бидете сигурни дека тоа е совршено компатибилни со вашиот РК авионот моторот.Спецификација : Боја : Црвен Материјал : Plastic Vane Количина : 2 Diameter : 76mm / 3 inch Hole Дијаметар : 1.5 mm Thickness : 7mm Пакет Содржина : - 2 x насока на стрелките на часовникот РК Propellers2 x Контра-стрелките на часовникот РК Пропелери.

R

Им се допаѓа и на купувачите