.

.

Aoile E58 РК Quadcopter Резервни Делови 7mm Бранеа Coreless Мотор со Опрема Конектор Г.С. / CCW Замена Додатоци Г.С.

Aoile E58 РК Quadcopter Резервни Делови 7mm Бранеа Coreless Мотор со Опрема Конектор Г.С. / CCW Замена Додатоци

DEN 110.64
Износ

Професионален дизајн за летало, за Eachine E58 Wi Fi FPV РК Quadcopter. Вклучувајќи ги и позитивните и обратно. - Тоа е стандардна големина, ве молиме бидете сигурни дека производот пред да нарачате. Високо-квалитетни, трајни, долг живот услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите